Теплий крем Vanilla bergamot Збільшити для перегляду

Теплий крем Vanilla bergamot

0049

Ароматне масажування дарує неймовірні відчуття тепла, комфорту, та розслаблення.

Лімітована серія - 100 штук 

Детальніше

81 од.

170 грн.

Характеристики

Об'єм/Вага50мл
Складсоєвий віск, баттер какао, олія жожоба, композиція ефірних олій

Інформація

Аромат ванілі з нотками бергамоту, саме цю композицію ми втілили в нашому новому продукті - теплий крем Vanilla bergamot.

Перед використання крем потрібно розігріти. 

Спосіб використання: запалити гніт (фітіль), почекати поки крем почне танути, задути фітіль, налити теплий крем на долоню/іншу частину тіла і зробити легкий масаж.

Розігрівання крему наповнює кімнату ароматом ванілі та бергамоту.  

Ароматне масажування дарує неймовірні відчуття тепла, комфорту та розслаблення. 

Відгуки

Оцінка 
07-02-2020

Цікавий продукт

Замовляла крем з цікавості на смачної назви) Він дійсно має дууууже приємний аромат! Матова баночка виглядає надзвичайно привабливо, її приємно брати до рук. Сам спосіб використання як вечірній ритуал. Стосовно дії, то зволожує і відновлює шкіру рук чудово! Але! Крем з олійками, тому повністю шкіра його не поглинає і навіть після невеликої кількості крему, руки залишаються жирні, будьте до цього готові. Ще, на жаль, в моєму кремі відвалився фітіль (догорів на дна в центрі баночки), але самого крему залишилось ще пів банки, не знаю як тепер використати решту. Чи справляється крем зі своєю задачею? Так! Чи замовлю його ще раз? Скоріше ні.

  Оцінка 
  24-01-2020

  Не понравился!

  Заказала тёплый крем, как только появился данный товар в линейке Лизар. Способ использования очень заинтриговал и я повелась на этот ход, а зря. Фитиль, который должен был растапливать крем на протяжении всего использования, выпал в первую же неделю о того, что прогрел место вокруг себя. Как я не пыталась вставить и как-то заморозить его обратно - это не увенчалось успехом. Прогревать крем тоже оказалось неудобно, так что я забросила эту затею вместе с кремом. Может это мне так "повезло", но я в этом очень сомневаюсь и пробовать снова не хочу.
  Р.С. за качество самого крема писать ничего не буду, так как использовала не больше недели

  • 1 з 1 вважають цей відгук корисним.
  Оцінка 
  22-12-2019

  Дуже сподобався

  Рекомендую всім, хто хоче здивувати ближнього цікавив подарунком, і себе порадувати, неймовірний запах і сам ритуал нанесення просто вау!

   Оцінка 
   30-03-2019

   Запах неймовірний!

   Замовила і не пошкодувала. Сам процес нагрівання крему, коли баночка схожа на свічку, запах масел і розтирання тіла теплою олією - насолода. Про накопичувальну дію для шкіри зараз важко сказати, але миттєвий ефект зволоження є. Добре і досить швидко впитується. При замовлення отримала пробник виноградового гоммажу для обличчя, що приємно потішило. Замовлення було запаковане без пластику і скло залишилось цілим, як я і просила) дякую!

   • 3 з 3 вважають цей відгук корисним.
   Оцінка 
   29-03-2019

   Оригінальний крем)

   Такої цікавинки я ще не зустрічала. У використанні досить-таки простий і зручний:) Запалюю, насолоджуюсь ароматом, а потім наношу крем) Але сам ритуал нанесення і неймовірний аромат з нотками бергамоту...просто Вауу. Рекомендую!

   • 3 з 3 вважають цей відгук корисним.
   Оцінка 
   19-03-2019

   Рекомендую

   Отличный крем! Замечательное исполнение! Думала, что после плитки для рук меня уже ни чем не удивить))), но Вы всё удивляете и удивляете! Ритуал нанесения крема - это что-то необыкновенное! Очень нравится запах крема и кожа рук после нанесения очень нежная!

   • 2 з 2 вважають цей відгук корисним.

   Написати відгук

   Теплий крем Vanilla bergamot

   Теплий крем Vanilla bergamot

   Ароматне масажування дарує неймовірні відчуття тепла, комфорту, та розслаблення.

   Лімітована серія - 100 штук