Лідери продажів

Інформація

Виробники

Знижки

Слідкуйте за нашими інтерактивами і знижками в Instagram на сторінці @lizar.cosmetics

Постачальники

Натуральна косметика для щоденного чоловічого догляду

РЕМАРКА: я автор, який відставляє стереотипне мислення, що чоловіки не користуються доглядовою косметикою. Користуються. Навіть якщо так її не називають.

Проте, ближче до справи. Є 3 базових дії, які виконує чоловік у ванній – всі вони про очищення: обличчя, тіла, волосся (того, що на голові).

А тепер обіцяні ТОП-3 продукти

  1. Пінка для умивання. Тут могла би бути Гідрофільна олія (та, що водою змивається), але часу на користування пінкою витрачається менше, ніж на олійку і чоловікам це додатковий аргумент на користь цього продукту. Нанести легко, змити легко, обличчя чисте до скрипу. ПРОФІТ.
  2. Твердий шампунь. Ось тут, здається, це взагалі продукт ідеальний для чоловіка. Не там рідкий оцей от шампуньчик, а ШАМПУНЬ У ФОРМИ ШАЙБИ. 
  3. Мило Імунітет. Це не совкове мило для рук, це мило для очищення всього тіла. Досить брутальний брусок, до слова.

Так, може бути складно повірити, що не гель. Але ж, пардон, форма у вигляді медових сот, в складі тільки корисності, в складі мед і обліпиха. Це мило не дасть море піни як гель, але ж цей брутальним брусок гармонійно виглядає в чоловічій руці. Те що треба для чоловіка, який не користується мочалкою.

Що у підсумку?

Цей ТОП-3 і є базовим чоловічим набором. Я не проти підходу, що чоловіки юзають засіб 2 чи 3 в одному. Я за альтернативу.

Я за те, щоб чоловіки користувались класними доглядовими засобами, які не соромно дістати із свого несессера (чоловічий аналог косметички) в бані. 

І щоб на питання типу “Ти що користуєшся пінкою для умивання” її власник відповідав рівним тоном “Так, це Li’zar, можу скинути ссилочку на сайт”.

Такий набір: піна для умивання+мило Імунітет+твердий шампунь коштує 560 грн. Вистачить такого набору місяці на 2.

Можна додати ще убтан 150 грам за 190 грн., то ціна буде 750 грн.

Тато бренду Лізар (Li'zar). 

Related Posts