Спа система для ламінування нігтів

0054

Спа-процедура запечатування нігтів від Li'zar

Детальніше

99 од.

280 грн.

Інформація

СПА-система для запечатування нігтів складається з: 

1) Солі для ванни «Sea crystals» (посилання тут). 

2) Воску для запечатування нігтів «Nail Fortress» (посилання тут). 

Запечатування нігтів воском – найдавніша процедура зміцнення нігтів, яка зараз стала дуже популярною в салонах. Це обумовлено, в тому числі, недавнім бумом на нарощування нігтів, після якого нігті стають дуже тонкими та ламкими. І для того, щоб зміцнити нігтьову пластину, наситити її мінералами, вітамінами та корисними речовинами, як раз і проводиться процедура запечатування нігтів.

Що це за процедура 

Процедура запечатування нігтів складається з трьох етапів: 

  •         підготовка нігтьової пластини;
  •         сольова ванночка;
  •         нанесення воску.

 Етап 1 – підготовка нігтьової пластини: 

  •         знімаємо лакове покриття;
  •         надаємо форму нігтиками;
  •         шліфуємо бафом (легко проводимо бафом спочатку в одну, а потім, в іншу сторону).

 Етап 2 – сольова ванночка: 

Одну чайну ложку солі «Sea crystals» розчинити у воді приємної температури. Кількість води має бути достатньою для занурення всіх нігтиків (близько 150 мл).

Тримати пальчики у ванночці слід близько 10 хвилин. За цей час нігтьова пластина насичується мінералами морської солі та ефірними маслами.

Після закінчення 10 хвилин злегка промокнути нігтики серветкою або рушником.

Етап 3 - запечатування нігтів: 

Пензликом або шпателем нанести віск «Nail Fortress» на нігтьову пластину, потім гладким бафом або замшевого тканиною втирати віск у нігтьову пластину протягом однієї хвилини. І так з кожним пальчиком. Інтенсивність втирання повинна бути такою, щоб відчувалося тепло в нігтику.

Після того як будуть відполіровані все нігтики, рекомендується опустити руки на декілька секунд в холодну воду. У цей момент віск схоплюється за рахунок перепаду температур та запечатує нігтики.

Час проведення процедури - близько 20-30 хвилин.

Що відбувається з нігтьової пластиною після проведення такої процедури:

Нігтики стають міцнішими, вирівнюється нігтьова пластина, запечатуються тріщини, нігті краще ростуть та стають міцнішими. Такий результат досягається за рахунок того, що мінерали і мікроелементи, отримані на другому етапі, не змиваються, а втираються в нігтьову пластину за допомогою воску «Nail Fortress». У свою чергу і сам віск є прекрасним джерелом інтенсивного живлення для нігтів. Нанесений склад тримається на нігтиках близько тижня.

У зв'язку з цим, рекомендується проводити таку процедуру один раз в тиждень.

Наносити лакове покриття після процедури можна.

Якщо нігтики тонкі, слабкі і ламаються, рекомендується провести курс з 10 процедур. Проводити їх варто через кожні 3 дні.

Варто зазначити, що при проведенні інтенсивного лікування нігтів за допомогою процедури запечатування, фарбувати їх не рекомендується протягом усього курсу.

Відгуки

Оцінка 
19-12-2017

Чудовий продукт!

Я в захваті , це знахідка.Раніше нігті дуже ламались і були тусклі, це все давалось взнаки гель лак , який безперервно робила на нігтиках. Але за допомогою цієї системи все змінилось, нігтьова пластина стала більш стійкою та укріпленою.Я дуже задоволена

  • 3 з 3 вважають цей відгук корисним.

Написати відгук

Спа система для  ламінування нігтів

Спа система для ламінування нігтів

Спа-процедура запечатування нігтів від Li'zar