Спрей для ног «Айс-айс»

Спрей для ног «Айс-айс» с охлаждающим эффектом от Li'zar

Подробнее

87 Товары

120 грн.

  • 100 мл.

Описание

Спрей для ног «Айс-айс» с дезодорирующим и охлаждающим эффектом от Li'zar

Холодящий эффект достигается за счет действия ментола, который является производным продуктом мяты.

Спиртовая настойка мяты оказывает дезинфицирующее действие.

Эфирное масло мяты является антисептиком, обладает дезодорирующим действием, обволакивает ножки приятным свежим ароматом.

Спрей Айс-айс будет также очень актуален для мужчин, которые носят закрытую обувь.

И пусть Ваши ножки будут счастливы:)

Отзывы

Оценка 
2018-03-05

Не звучний роспилювач у застосуванні

так як кристали постійно кристалізуються і потрібно нагрівати і промивати розпилювач, після цих маніпуляцій, сам рспилювач перестав добре "сидіти" і постійно злітає, що до якості самої рідини - нарікають не маю, але ці незручності позбавили певного задоволення від застосування.

Оценка 
2018-01-29

Незамінний влітку і при втомі ніг!

Купувала для чоловіка. Багато намотує км на роботі. Він в мене вибагливий,але все ж спрей зацінив! За 5хв відчуття легкого поколювання,холодок. Відчуття легкості. Потрібно дуже добре струшувати флакон,бо я першиц раз поболтала,напшикали на ноги,і чекаєм чуда,а його не було) погано змішались кристалики з ефірами,і я шось засмутилась. Але на наступні рази все спрацювало мега освіжаюче! Я пшикала і на плечі навіть. Ходиш і так класно почуваєшся,коли спека) На літо те,що треба! Але ми і взимку іноді користуємся коли ногам капець)

Оценка 
2017-12-19

Чудовий продукт!

Чудово зволожує та надає запаху свіжості на весь день, особливо влітку.Економний у використанні, дуже люблю цей продукт , лізар ви найкращі , ваші засоби -це знахідка!!❤❤❤

  • 1 из 1 посетителей считают этот отзыв полезным.
Оценка 
2017-10-30

Сподобався

Спрей допоміг вирішити проблему з запахом ніг. Навіть чоловік почав користуватись) Дарує таке відчуття прохолоди, навіть зараз користуюсь, в таку погоду. Він і справді усуває запах неприємний, принаймні для мене діє так) і після довгого дня на ногах, буквально 2 пшика і ніжкам стає легше- дуже освіжає і морозцем так трохи навіть віддає по ніжкам)

Оценка 
2017-10-05

влітку в сам раз)

хороший освіжаючий спрей, на спеку клас, немає неприємного запаху + легка прохолода.
одна штука - перестала користуватись (у звязку зі зниженням температури)) і всередині баночки утворилась тоненька плівка, дозатор забився і розпризкувач працює погано(

Оценка 
2017-09-18

Must have на лето)

Прекрасное охлаждающее средство для усталых ножек. Даже немного отёчность снимал. В общем, это просто вау)

Оценка 
2017-09-15

Чудовий засіб

Цей чудо спрей рятував мої ніжки і чоловіка також під час інтенсивної літньої подорожі. Ранок завжди починався з ним. Наші ніжки щиро вдячні Lizar за чудовий засіб. Основне не переборщити, так як зробила я під час першого використання, свіжість відчувалась аж до колін.

Оценка 
2017-08-15

Супер!

Когда купила муж отнесся скептически, так как такого рода средства обычно не давали такого эффекта чтобы покупать их снова. Он ходит на работу летом в закрытой обуви и носках, жарко, попробовал спрей Лизар, сказал без него больше не выйдет на улицу:) Запах метнола - то что надо, прохладно. Буду заказывать еще 100%. Спасибо))

  • 2 из 2 посетителей считают этот отзыв полезным.
Оценка 
2017-08-06

Я задоволена!

Ця штучка - реально крута! Пшик-пшик, кілька хвилин і відчуття прохолоди на ніжках - гарантоване! І таку спеку - особливо актуально. Я задоволена!

Оценка 
2017-07-24

Освіжає!

Мій мастхев цього літа :)
Особливо для стомлених і набряклих від жари ніг.
Ефект прохолоди і свіжості.

  • 3 из 3 посетителей считают этот отзыв полезным.

Оставьте свой отзыв!

Написать отзыв

Спрей для ног «Айс-айс»

Спрей для ног «Айс-айс»

Спрей для ног «Айс-айс» с охлаждающим эффектом от Li'zar